Strona główna » Bestsellery » Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola

Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola

Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola
Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty - szal jedwabno-filcowy, etola
Model: S-008 Brąz i jesienne kwiaty
Numer katalogowy: S-008
Czas realizacji: (dni) 2-3 dni
Stan Magazynowy: W magazynie
Cena: 289,00 zł
Ilość:  

Szczególny szal zdobiony kwiatowym wzorem w ciepłych kolorach. Stworzony z myślą o kobietach lubiących podkreślać swą wyjątkowość. Jest wykonany ręcznie techniką filcowania poprzez połączenie brązowego jedwabiu z najdelikatniejszą wełną z merynosa australijskiego. Łatwo daje się układać, dlatego można go nosić na wiele sposobów. Zimą jako szal, który przyjemnie otula szyję, latem może służyć jako etola. Jest to projekt autorski, bardzo starannie wykonany. 

Wymiary w przybliżeniu to 40cm x 175cm (+/- 5 cm), plus frędzle. 

Prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem płynów do prania tkanin delikatnych. Można prasować nastawiając żelazko na temperaturę właściwą dla najdelikatniejszych włókien.

Jest to projekt autorski, wykonany jest z myślą o kobietach lubiących wyróżniać się. Szal jest bardzo starannie wykonany oraz trwały. Prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem płynów do prania tkanin delikatnych. Można prasować nastawiając żelazko na temperaturę właściwą dla najdelikatniejszych włókien.