Strona główna » Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola

Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola

Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola
Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola Brąz i jesienne kwiaty II - szal jedwabno-filcowy, etola
Model: S-009 Brąz i jesienne kwiaty II
Numer katalogowy: S-009
Czas realizacji: (dni) 2-3 dni
Stan Magazynowy: W magazynie
Cena: 289,00 zł
Ilość:  

Przyciągający oko szal wykonany techniką filcowania poprzez połączenie jedwabiu z najdelikatniejszą, niegryzącą wełną z merynosa australijskiego. Łatwo daje się układać, dlatego można go nosić na wiele sposobów. Zimą jako szal, który przyjemnie otula szyję, latem może służyć jako zwiewna etola.

Jest to projekt autorski, wykonany jest z myślą o kobietach lubiących wyróżniać się. Szal jest bardzo starannie wykonany oraz trwały.

Wymiary w przybliżeniu to 40cm x 170cm plus frędzle.


Prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem płynów do prania tkanin delikatnych. Można prasować nastawiając żelazko na temperaturę właściwą dla najdelikatniejszych włókien.

Jest to projekt autorski, wykonany jest z myślą o kobietach lubiących wyróżniać się. Szal jest bardzo starannie wykonany oraz trwały. Prać ręcznie w letniej wodzie z dodatkiem płynów do prania tkanin delikatnych. Można prasować nastawiając żelazko na temperaturę właściwą dla najdelikatniejszych włókien.